DAVET

DAVET MEKTUBUNU ADINIZA ÖZEL HAZIRLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Değerli Meslektaşlarımız,

İzmir Aile Hekimleri Derneği olarak kuruluşumuzdan bu yana özlük haklarımızın geliştirilmesi için verdiğimiz çabaya ek olarak düzenlediğimiz sosyal faaliyetler ve eğitim organizasyonları ile meslektaşlarımızın her daim yanında olduk. Öncelikle derneğimizin bu günlere ulaşmasında emekleri bulunan geçmiş tüm yönetim kurullarına ve tüm dernek üyelerine şükranlarımızı sunuyoruz.

Kurulduğumuz yıldan bu yana Pandemi döneminde bile kesintisiz ara vermeden gerçekleştirilen, hazırlık sürecinde yoğun emek vererek özenle hazırlandığımız derneğimizin en kıymetli eğitim organizasyonu olan 15. Ulusal İzmir Aile Hekimleri Derneği kongremizi “29 Nisan- 2 Mayıs 2024” tarihleri arasında “La Blanche İsland Bodrum-Muğla” da gerçekleştireceğiz.

15. Ulusal İzmir Aile Hekimleri Derneği Kongremizde, klinik tecrübelerimizi paylaşmak ve Aile Hekimliğinin geliştirilmesine katkı sunmak üzere alanında en kıymetli akademisyenlerle siz değerli aile hekimlerini buluşturmayı hedefliyoruz. Zengin bilimsel içeriğiyle kongremizde, kurslar, paneller, sözlü ve poster bildirilerine yer vereceğimiz gibi en keyifli sosyal içerikler de sizlerle olacaktır. Ayrıca birçok firma temsilcisi, sektördeki gelişmeleri bildirmek üzere fuaye alanındaki stantlarda yapacakları sunumlar ile aramızda yer alacaklar.

Bu sene on beşincisini düzenleyeceğimiz bu kongrede sadece Aile Hekimliği branşı ile değil, iç içe hasta ve hastalık yönettiğimiz branşları da davet etmekte ve programımızı multidisipliner hazırlamaktayız. Birinci basamak ile karşılıklı iletişim halinde olan Acil Tıp, İç hastalıkları, Kardiyoloji, Ortopedi, FTR, Göz Hastalıkları Uzmanlarının Aile Hekimleri ile birlikte yöneteceği hastalıkları ele alacak ve ortak kanaate ulaşacağız.

Tüm meslektaşlarımızı 15. Ulusal İzmir Aile Hekimleri Derneği Kongresi, İZAHED 2024’e katılmaya davet ediyoruz.

Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin,
Sanma ki geldiğin gibi gideceksin,
Senden öncekiler de böyleydiler,
Akıllarını Bodrum’da bırakıp gittiler.....

Halikarnas Balıkçısının diyarı güzel Bodrum’ da görüşmek dileğiyle.


Uzm. Dr. Nuri Şalk
Kongre Başkanı

Uzm. Dr. İsmail Çifçi
Kongre Genel Sekreteri

Uzm. Dr. Derya Mengücük
Kongre Bilimsel Sekreteri